Üyelik ve Ödüller

Üyelik ve Ödüller

2011 YILI ÖDÜLLERİMİZ     
          

Firmamız, Etiket Sanayicileri Derneğinin her yıl organize ettiği Etiket Baskı Yarışmasında bu sene 3 ödül almıştır. 2011yılı Yaldız Baskı Kategorisinde; “Şirince Vinova” Etiketi ile birincilik, “Metin Kakaolu Kürek Helva” Etiketi ile ikincilik ödülü; 2011 Kombine Baskılar Kategorisinde de “Sen Liquid Handwash” etiketi ile birincilik ödülü almıştır.
 

Resmi Büyütmek için Tıklayınız.


2009 FINAT ÖDÜLÜNÜ ALDIK...     
          
Firmamız Etiket Sanayicileri Derneğinin düzenlediği 2009 Etiket Baskı yarışmasında,2008 yılında olduğu gibi yaldız baskı kategorisinde birincilik ödülünü almıştır.
   

Resmi Büyütmek için Tıklayınız.


YALDIZ BASKI BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ...     
          
Firmamız Etiket sanayicileri derneğinin düzenlediği 2008 Etiket Baskı yarışmasında, yaldız baskı kategorisinde birincilik ödülü almıştır.
 

Resmi Büyütmek için Tıklayınız.


FINAT ÖDÜLÜNÜ ALDIK...

Çek Cumhuriyeti' nin başkenti Prag' da dünya etiket üreticileri kuruluşu olan FINAT tarafından, her yıl geleneksel olarak düzenlenen Uluslararası Kendinden Yapışkanlı Etiket yarışmasında 4 ayrı kategoride 348 etiket arasında pazarlama dalında ASSU Buzdağı Memba Suyu etiket ile birincilik, görünüm dalında ise TV8 Etiket ile mansiyon ödülü aldık. Üstün Kalite, iyi servis ve zamanında teslimat ilkesi ile girdiğimiz 42. Finat Kongresinde teknolojimizi ve eğitimli personelimizi birleştirerek, İRFAN ETİKET' in işindeki özverisini ve kalitesini tüm dünyaya duyurduk. Etiketlerimizin ilgi odağı olduğu yarışmada aldığımız övgüler bir Türk firması olarak bizi gururlandırdı.
 

Resmi Büyütmek için Tıklayınız.